Chytré hry a hračky

Znáte Activity boardy? Jsou to desky, které obsahují nejrůznější předměty, které se nachází kolem nás a malé děti se na nich učí manipulaci a rozvíjí tak jemnou motoriku. Jsou tam vypínače, tlačítka, zipy, zámky a další. A jak vidíte na fotce, tak to baví i větší děti. Tatínci často říkají, že takovou desku lehce zvládnou vyrobit. Ale ruku na srdce, než k tomu dojde, tak je z ročního prcka školák:-). Takže už víte, kde je pořídit a u nás je můžete na Festivalu IQ Play vyzkoušet.

Také milujete hry od ALBI Česká republika ? Jsou pestré a na své si přijde úplně každý. Na akci Festival IQ Play si můžete vyzkoušet mnoho novinek. Nechybí krásné dřevěné deskovky, které jsou jednoduché na vysvětlení a přitom strategické. A jako vždy si můžete zkoušet různé knihy z edice Kouzelné čtení. Knížek máme také dostatek. 

Součástí Festivalu IQ Play jsou také deskové hry od Dino Toys. A máme jich opravdu hodně. Jsou pro menší děti, ale i dospělé a každá hra je úplně jiná. Některé deskovky jsou stálice a budete si je pamatovat z mládí a jiné jsou zas úplně trendy. Je neuvěřitelné, kolik nových her každý rok představují.